Våra kontor

Växel: 010-220 30 10

Ledning

VD Anders Öhlund: 072-080 28 19, anders.ohlund@ability.se

Verksamhetschef STOM, KROM och AUP

Anders Öhlund 072-080 28 19, anders.ohlund@ability.se

Etableringsansvarig STOM och KROM samt underleverantörer

Sherry Amedi: 070-600 80 59

Saga Lindgren
E-post: saga.lindgren@ability.se

Gustavslundsvägen 12, 167 51 Bromma

KA-nummer: 10067998

Ammar Zakarya
E-post: ammar.zakarya@ability.se
Tel: 076-3100848

Nygatan 8, 29531 Bromölla
KA-nummer: 10069455

Mukhtar Yussuf

Tel: 076-300 62 44
E-post: mukhtar.yussuf@ability.se

Kriebsensgatan 1, 632 20 Eskilstuna

KA-nummer: 10069205

Carin Ek

Tel: 076-144 01 00
E-post: carin.ek@ability.se

Ölandsg 6, 791 60 Falun
KA-nummer 10067258

Abdi Said
Tel: 073-597 94 48

Odinsgatan 13
411 03 Göteborg

Ammar Zakarya
E-post: ammar.zakarya@ability.se

Tel: 076-3100848

Nyhemsgatan 2, Halmstad
KA-nummer: 10069735

Soufian Seddikki
E-post: soufian.seddikki@ability.se
Tel: : 076-595 32 48

Geometrivägen 3, 141 75 Kungens Kurva

KA-nummer: 10067998

Soufian Seddiki

Tel: 076-595 32 48
E-post: soufian.seddiki@ability.se
Kistagången 12, 164 55 Kista

KA-nummer: 10067998

Sandra Maharena

Tel: 070-949 66 54
E-post: sandra.maharena@ability.se

Östra Vallgatan 10, 291 31 Kristianstad

KA-nummer: 10069455

Carin Ek
Tel: 076-144 01 00
E-post: carin.ek@ability.se

Hotellbacken 2, 793 30 Leksand
KA-nummer 10067258

Khaled Jebali
Tel: 073-158 58 91
E-post: khaled.jebali@ability.se

Helsingborgsvägen 1, 341 33 Ljungby
KA-nummer 10067525

RUSTA och MATCHA
Tsvetan Chakali
Tel: 070-401 53 53
E-post: Tsvetan.chakali@ability.se
Wachtmeisters väg , 213 73 Malmö
KA-nummer 10069402

STÖD och MATCHNING
Tsvetan Chakali
Tel: 070-401 53 53
E-post: Tsvetan.chakali@ability.se
Wachtmeisters väg , 213 73 Malmö
KA-nummer 10068202

Carin Ek
Tel: 076-144 01 00
E-post: carin.ek@ability.se

Maria Wahlberg Tapper
Tel: 072-249 66 00
E-post: maria.wahlberg@ability.se

Kyrkogatan 27, 792 30 Mora
KA-nummer 10062514

Emil Maric
073 – 923 37 67
emil.maric@ability.se
Sjögatan 5, 591 30 Motala

KA-nummer 10062165

Braulio Ortega
Tel: 070-853 52 00
braulio.ortega@ability.se
Prästgatan 3, 602 32 Norrköping
KA-nummer 10062165

Mats Andersson
Tel: 070-483 02 03
E-post: mats.andersson@ability.se
Industrivägen 12
811 40 Sandviken

KA-nummer: 10068204

Mohammed Qasem
Tel: 070-4611247
E-post: mohammed.qasem@ability.se
Köpmannagatan 9A
576 32 Sävsjö

KA-nummer: 10069187

Tage Kasim
Tel: 070-754 12 35
E-post: tage.kasim@ability.se
Sollentunavägen 63
191 40 Sollentuna

KA-nummer: 10067998

Abbas Hamad
Tel: 073-612 65 15
E-post: abbas.hamad@ability.se
Rissneleden 110, 174 57 Sundbyberg

KA-nummer: 10067998

Jelena Maric

Tel: 070-209 69 22
Kungsgatan 29, 461 30 Trollhättan

KA-nummer: 10066392

Ammar Zakarya
E-post: ammar.zakarya@ability.se

Tel: 076-3100848
Östergatan 22 , 273 30 Tomelilla
KA-nummer: 10069402

Redwan Brhan
Tel: 072-858 51 10
E-post: redwan.brhan@ability.se
Östra Torggatan 11, 54 530 Töreboda

KA-nummer: 10069188

Carin Hörnfeldt
Tel: 070-841 41 33

SYV Ann-Catrin Johansson
Tel: 070-223 64 51

Nygatan 14, 903 27 Umeå
KA-nummer 10066265

KLOSTERGATAN 9, 75 321 Uppsala
Fadia Jaber
E-post: fadia.jaber@ability.se
Tel: 073-936 54 04

STATIONSGATAN 23, 753 40 Uppsala
Lena Ekwall
E-post: lena.ekwall@ability.se
Tel: 070-467 56 94

Helin Demirel
E-post: helin.demirel@ability.se
Tel: 070-149 32 22

KA-nummer: 10069400

Ingela Skullman
E-post: ingela.skullman@ability.se
Tel: 070-697 32 06
Vädergränd 4, 271 34 Ystad

KA-nummer

Tom Lundin
Tel: 076-185 53 46
tom.lundin@ability.se
Nygatan 15, Örebro

Carin Hörnfeldt
Tel: 070-841 41 33
E-post: carin.hornfeldt@ability.se

Storgatan 19B, 891 34 Örnsköldsvik

Safa Özkan
Tel: 072-551 04 00
safa.ozkan@ability.se

Norgegatan 1, Kista

Mike Martinsson
Tel: 072-554 79 00
mike.martinsson@ability.se
Hjulhamnsgatan 3, Malmö

Ksenia Semko
ksenia.semko@ability.se
Tel: 072-549 69 00
Sara Eriksson
sara.eriksson@ability.se
Tel: 072-554 35 00

Karl Gustavsgatan 54, Göteborg